skip to Main Content
نمرات و امتیاز زلدای جدید

زلدا Tears of the Kingdom بالاترین امتیاز تاریخ OpenCritic را گرفت!

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در حال حاضر بالاترین امتیاز تاریخ سایت جمع آوری نقد OpenCritic و بالاترین امتیاز پنج سال اخیر متاکریتیک را دارد. زلدای جدید علاوه اپن کریتیک توانسته رکورد پنج ساله METACRITIC را نیز بشکند و همزمان صدرنشین نمرات منتقدین این سایت شود.

نقدهای مطبوعاتی برای دنباله‌ای که مدت‌ها در انتظار آن بودیم، در روز پنج‌شنبه، قبل از انتشار بازی در این جمعه، منتشر شد. نظرات بسیار مثبت بودند و اکثر رسانه‌ها امتیازات عالی را به آن اعطا کردند. بعد از مدتی کوتاه سایت بازبینی OpenCritic تایید کرد که این بازی در حال حاضر با امتیاز ۹۷.۲۲۳، بالاترین امتیاز بازی تمام دوران را در پلتفرم خود دارد.

جالب توجه است که در همین سایت Super Mario Odyssey در جایگاه دوم (۹۶.۸۱) قرار دارد. نسخه قبلی زلدا یعنی Breath of the Wild نیز در جایگاه سوم (۹۵.۹) قرار دارد.

نمرات و امتیاز زلدای جدید

متاکریتیک، نیز کمی پس از لغو تحریم‌های رسانه‌ای شروع به جمع‌آوری نظرات کرد. در زمان انتشار بازی Zelda : Tears of the Kingdom برای Nintendo با امتیاز ۹۷ بالاترین امتیاز پنج سال اخیر را به خود اختصاص داد. همچنین این بازی دارای بالاترین امتیاز میان بازی های کنسول نینتندو سوییچ در تمام دوران تاریخ متاکریتیک شد.

منتقدان دیگر نیز در نوشته‌های خود از این بازی تمجید کرده‌اند. اکثریت موافق‌اند که این بازی دنباله‌ای شایسته برای یکی از بهترین بازی‌های سوییچ و یکی از امتیازات ماندگار این فرنچایز است.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top
preloader