skip to Main Content
عرضه اشتراک جدید گیم پس "استاندارد" و افزایش قیمت سطح آلتیمیت!

عرضه اشتراک جدید گیم پس “استاندارد” و افزایش قیمت سطح آلتیمیت!

مایکروسافت قیمت Xbox Game Pass را افزایش می دهد و سطح اشتراک جدیدی را با نام استاندارد معرفی می کند که شامل نسخه های روز اول و برخی امکانات نمی شود. مایکروسافت تائید کرد که قیمت اشتراک گیم پس آلتیمیت از ۱۷ دلار به ۲۰ دلار ماهانه افزایش خواهد یافت. در عوض یک سطح جدید با نام استاندارد و امکانات کمتر با قیمت ماهانه ۱۵ دلار برای مشترکین کنسول‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

از امروز، بالاترین سطح یعنی Xbox Game Pass Ultimate که شامل PC Game Pass، بازی های روز اول، عناوین کاتالوگ پشتیبان، بازی آنلاین و بازی های ابری است شامل افزایش قیمت می‌شوند. همچنین PC Game Pass خالی هم به ۱۲ دلار ماهیانه افزایش یافته است. از ۱۲ سپتامبر تنها به کاربران کنسول اجازه می دهد تا اشتراک را به ضورت ۱۳ ماهه تهیه کنند.

انواع اشتراک گیم پس استاندارد

سطح استاندارد گیم پس شامل دسترسی به کاتالوگ بازی‌ها و بازی آنلاین است. اما نسخه‌های روز اول، اشتراک های سوم شخص یا بازی‌های ابری را شامل نمیشود.

مایکروسافت افزود، کاربرانی که در حال حاضر مشترک Xbox Game Pass برای کنسول هستند، مجاز خواهند بود اشتراک خود را با امکانات سطح آلتیمیت حفظ کنند. اما هر زمانی که اشتراک قدیمی آنها تمام شود باید به یکی از سطوح جدید بپیوندند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top
preloader