skip to Main Content
رونمایی ایکس باکس از سه کنسول جدید

رونمایی رسمی ایکس باکس از سری ایکس آل دیجیتال و دو کنسول جدید دیگر!

مایکروسافت در جریان شوکیس دیشب از کنسول جدید سری ایکس سفید تمام دیجیتال، مشکی دو ترابایتی و سری اس سفید یک ترابایتی رونمایی کرد.

کنسول سفید Series X بدون دیسک ۱ ترابایتی در این فصل تعطیلات به همراه یک Series S سفید با ظرفیت ۱ ترابایت و یک نسخه ویژه ۲ ترابایتی Galaxy Black از Series X دارای درایو دیسک عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر رونمایی، قیمت و جزئیات بیشتر را ببینید.

در توضیحات رسمی ایکس باکس آمده است: «سریع‌ترین و قدرتمندترین ایکس‌باکس را می‌توانید اکنون با یک SSD 2 ترابایتی در نسخه ویژه Galaxy Black تجربه کنید». از این به بعد می‌توانید با Series X تمام دیجیتالی که اکنون در رنگ Robot White با یک SSD 1TB است، لذت ببرید. با بازی‌های واقعی ۴K و نرخ فریم فوق‌العاده تا ۱۲۰ فریم در ثانیه با ردیابی پرتوهای DirectX، خود را در شخصیت‌های واضح‌تر، جهان‌های روشن‌تر و جزئیات غیرممکن غرق کنید. ضمنا می‌توانید با به صرفه‌ترین کنسول بازی نسل جدید یعنی ایکس باکس سری اس اما نسخه سفید یک ترابایتی نیز در بازیها غرق شوید.

  • نسخه دیجیتالی جدید ۱ ترابایتی Xbox Series X/S حدود ۴۴۹.۹۹ دلار / ۴۹۹.۹۹ یورو قیمت خواهد داشت.
  • نسخه ویژه گلکسی بلک که با یک SSD 2 ترابایتیعرضه می‌شود، قیمتی معادل ۵۹۹.۹۹ دلار / ۶۴۹.۹۹ یورو دارد.
  • در نهایت، Xbox Series S سفید ۱ ترابایتی ۳۴۹.۹۹ دلار / ۳۴۹.۹۹ یورو قیمت خواهد داشت.

به نظر می رسد که جایگزین Series S فعلی ۱ ترابایتی می شود که مشکی رنگ است. اما مایکروسافت می گوید که نسخه مشکی همچنان برای خرید در دسترس خواهد بود «تا زمانی که موجودی آن تمام شود».

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top
preloader