skip to Main Content
درآمد Xbox صعودی است اما فروش کنسول فاجعه!

درآمد Xbox صعودی است اما فروش کنسول فاجعه!

مایکروسافت می‌گوید برای ساعت‌های پخش بازی، استفاده از کنسول و دستگاه‌های فعال ماهانه رکوردهایی ثبت کرده است. خرید اکتیویژن بلیزارد علیرغم کاهش قابل توجه فروش سخت افزار ایکس باکس سری اس و ایکس کمک کرد بخش بازی مایکروسافت به رکورد سه ماهه سوم برسد.

مایکروسافت خرید Activision Blizzard را در اکتبر ۲۰۲۳ به پایان رساند و مالکیت فرنچایزهایی از جمله Call of Duty، World of Warcraft، Diablo و Overwatch را در دست گرفت و این معامله تاثیر مثبت مشابهی بر نتایج مالی سازنده Xbox در آن سه ماهه نیز داشت.

در طی تماس مالی مایکروسافت در روز پنجشنبه، ساتیا نادلا، مدیر عامل شرکت، تأثیر بازی‌های اکتیویژن بلیزارد را برجسته کرد. این قرارداد به شرکت کمک کرد «رکوردهای سه‌ماهه سوم برای ساعات پخش بازی، استفاده از کنسول و دستگاه‌های فعال ماهانه را ثبت کند».

درآمد Xbox صعودی است اما فروش کنسول فاجعه!

نادلا همچنین پیشنهاد کرد که ایکس‌باکس شروع به درو کردن مزایای تمرکز چندپلتفرمی خود کرده است، و خاطرنشان کرد که در یک مقطع از این ماه، هفت بازی در بین ۲۵ فروشنده برتر در فروشگاه پلی‌استیشن داشت که «بیش از هر ناشر دیگری» بود.

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت قصد دارد از بازی‌های جدید Call of Duty و Gears of War در نمایشگاه تابستانی Xbox خود در ماه ژوئن رونمایی کند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top
preloader