skip to Main Content

عرضه سه بازی کلاسیک ماریو روی نینتندو آنلاین!

نینتندو در روز ماریو اعلام کرد که هفته آینده سه عنوان کلاسیک دیگر ماریو از Game Boy به سرویس سوییچ آنلاین می‌آیند. سه عنوان دیگر از ماریو کلاسیک قرار است هفته آینده در کتابخانه Game Boy Nintendo Switch Online عرضه شوند. DR MARIO، MARIO GOLF و MARIO TENNIS از سه شنبه در دسترس خواهند بود.

بازی‌های زیر که توسط نینتندو به عنوان بخشی از اعلامیه‌های روز ماریو معرفی شده‌اند، در روز سه‌شنبه، ۱۲ مارس به این سرویس نینتندو سوییچ اضافه می‌شوند:

  • Dr Mario (Game Boy)
  • Mario Golf (Game Boy Color)
  • Mario Tennis (Game Boy Color)
عرضه سه بازی کلاسیک ماریو روی نینتندو آنلاین!

نسخه گیم بوی Dr Mario اولین نسخه این بازی است که همزمان بر روی Game Boy و NES منتشر شده است. بازیکنان باید به دکتر ماریو کمک کنند تا همه ویروس‌های موجود در شیشه خود را با انداختن قرص‌های رنگی روی آن‌ها بکشد و رنگ‌ها را با هم هماهنگ کنند تا ناپدید شوند.

Mario Golf در سال ۱۹۹۹، چند ماه پس از بازی Nintendo 64 با همین نام منتشر شد. این اولین بازی دستی Mario Golf بود. یک ماجراجویی RPG-lite است که در آن یکی از چهار انسان دیگر – Kid، Sherry، Joe یا Azalea – را انتخاب می‌کنید و آنها را در یک سری مسابقات شرکت می‌دهید.

Mario Tennis در سال ۲۰۰۱ منتشر شد و مجموعه ای از ویژگی های مشابه ماریو گلف را ارائه داد. در اینجا نیز یک حالت داستانی دارد، تور ماریو، که در آن شما بین جوانان الکس و نینا انتخاب می‌کنید و به آنها کمک می‌کنید تا در رتبه‌های آکادمی سلطنتی بالا بروند.

بازی‌های Game Boy و Game Boy Color به عنوان بخشی از اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین در دسترس هستند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top
preloader