skip to Main Content
فروش Spider-Man 2

سونی: Spider-Man 2 در روز اول بیش از ۲.۵ میلیون نسخه فروخته است!

سونی می‌گوید Spider-Man 2 سریع‌ترین فروش تاریخ استودیو پلی‌استیشن را داشته است و در ۲۴ ساعت اول ۲.۵ میلیون نسخه خریداری شده! طبق آمار این بازی در جدول فروش فیزیکی هفته گذشته بریتانیا نیز در صدر قرار گرفت. در بریتانیا اکنون این بازی چهارمین نسخه فیزیکی بزرگ سال است و تنها پس از The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، EA Sports FC و Hogwarts Legacy قرار دارد.

فقدان داده های دیجیتال، آمار بریتانیا را کمی مبهم می کند. با این حال، آماری که خود سونی داده به تعداد نسخه‌های فروخته شده توسط خرده‌فروشان یا خرید دیجیتالی در فروشگاه پلی‌استیشن اشاره دارد. در نتیجه نشان‌دهنده دقیق‌تر تعداد بازیکنانی است که تاکنون بازی را خریداری کرده‌اند.

فروش Spider-Man 2

آخرین باری که سونی یک بازی را “سریع ترین فروش” خود در هنگام عرضه اعلام کرد God of War: Ragnarök بود که ادعا کرد در هفته اول فروش آن ۵.۱ میلیون نسخه بوده است. اما آمار ۲۴ ساعت اول آن را نداده بود.

خرید بازی Spider-Man 2 برای PS5 از قبل مهیا بود اما این بازی در ۲۰ اکتبر منتشر شد و با استقبال گسترده منتقدان و بازیکنان روبرو شد. این استقبال آن را به یکی از بالاترین رتبه بندی بازی های Insomniac و سونی تا به امروز تبدیل کرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top
preloader