skip to Main Content
تاریخ عرضه Asus ROG Ally

Asus قیمت و تاریخ عرضه رقیب Steam Deck را مشخص کرد

ایسوس قیمت و تاریخ عرضه کنسول دستی جدید خود که رقیب Steam Deck حساب میشود را تایید کرده است. Asus ROG Ally در تاریخ ۱۳ ژوئن عرضه خواهد شد و قیمت آن ۶۹۹ دلار خواهد بود. ROG ALLY از ویندوز استفاده می کند و قول می دهد که قدرتمندتر از کنسول دستی جدید VALVE باشد. اما قیمت آن گرانتر از بالاترین نسخه استیم دک است که ۶۴۹ دلار قیمت دارد.

Asus ROG Ally که در ابتدا در اول آوریل معرفی شد، ویندوز ۱۱ را اجرا خواهد کرد. با پردازنده AMD Ryzen Z1 Extreme 8 Core، ۱۶ گیگابایت رم LPDDR5 و ۵۱۲ گیگابایت SSD برای ذخیره سازی عرضه خواهد شد. این کنسول دستی همچنین دارای صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی است. وضوح ۱۰۸۰p تا ۱۲۰ هرتز (در مقایسه با صفحه نمایش ۱۲۸۰×۸۰۰ و ۶۰ هرتز Steam Deck) ارائه می دهد.

 تاریخ عرضه Asus ROG Ally

همچنین کنسول بازی ایسوس Rog Ally دارای یک GPU با معماری جدید AMD RDNA 3 است که امکان عملکرد تا ۸.۶ ترافلاپس (در مقایسه با ۱.۶ ترافلاپس Steam Deck) را فراهم می کند. همانطور که توسط Rock Paper Shotgun گزارش شده است، نسخه ای با مشخصات پایین تر نیز در دست ساخت است که دارای پردازنده کندتر Ryzen Z1 است که در سه ماهه سوم ۲۰۲۳ با قیمت ۵۹۹ دلار عرضه می شود.

البته نقطه ضعف آن عمر باتری است که در تست ها به هیچ وجه به Steam Deck نزدیک نیست.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top
preloader