skip to Main Content
رونمایی از تصویر کنترلر نسخه ویژه God of War Ragnarok

پلی استیشن از کنترلر نسخه ویژه God of War Ragnarok رونمایی کرد

تریلر جدیدی از God of War Ragnarok در جریان State of Play پلی استیشن منتشر شد. نسخه ویژه Ragnarok کنترلر DualSense نیز رونمایی شد. تریلر همچنین چندین قلمرو جدید بازی را به نمایش گذاشت و با یک کلیپ کوتاه از مبارزه کریتوس با ثور به پایان رسید. زمان و مکان عرضه این کنترلر جدید برای فروش مشخص نیست. اگرچه احتمالاً از طریق سرویس PlayStation Direct خود پلی استیشن است. این اولین نسخه ویژه دسته PS5 برای یک بازی خاص است. این کنترلر دارای طراحی منحصر به‌ فرد با دو رنگ آبی سرد روی سفید یخی، تزئین شده با نشان خرس و گرگ ( نشان‌دهنده کریتوس و آترئوس ) است.

ویدیوی اخیر گیم پلی این بازی اولین نگاه به قلمرو کوتوله ها Svartalfheim را ارائه می دهد. آترئوس تشنه دانش است تا به او در درک پیشگویی “لوکی” کمک کند، زیرا کریتوس در تلاش است تا خود را از گذشته رها کند و پدری باشد که پسرش به آن نیاز دارد. در تمام مدت، چشمان آسگارد هر حرکت آنها را تماشا می کند.

رونمایی از تصویر کنترلر نسخه ویژه God of War Ragnarok

تریلر کریتوس و آترئوس را در حال کاوش در قلمروها در سایه راگناروک نشان می‌داد، زیرا آترئوس با سرنوشت خود دست و پنجه نرم می‌کند. فریا، اودین و ثور نیز ظاهر کوتاهی دارند. همچنین تصاویر کوتاهی از سفر این زوج در قلمروهای مختلف دیده می‌شود. سونی به تازگی تاریخ انتشار رگناروک را در ۹ نوامبر ۲۰۲۲ شامل چهار نسخه مختلف از بازی اعلام کرده است.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
preloader