skip to Main Content
ورود FIFA 22 روی گیم پس و EA Play از 23 ژوئن

ورود FIFA 22 روی گیم پس و EA Play از ۲۳ ژوئن

آخرین مورد از سری فوتبال EA یعنی فیفا ۲۲ در تاریخ ۲۳ ژوئن در لیست Play و در نتیجه در Xbox Game Pass Ultimate در دسترس خواهد بود. لیست Play آرشیو عناوین قدیمی الکترونیک آرتز EA است. این آرشیو می تواند توسط هر کسی که اشتراک EA Play (ایکس باکس، پلی استیشن یا رایانه شخصی) یا اشتراک اشتراک ایکس باکس گیم پس آلتیمیت داشته باشد بازی شود. در حال حاضر EA Play یک بازی آزمایشی ۱۰ ساعته از FIFA 22 را ارائه می دهد. اما این بازی در تاریخ ۲۳ ژوئن با بازی کامل جایگزین خواهد شد.

با اضافه شدن فیفا شاهد یک کلکسیون بزرگ از ورزشی های محبوب الکترونیک آرتز خواهیم بود. یعنی تمام عناوین EA Sports 2021 – FIFA 22، Madden NFL 22، NHL 22 و F1 2021 به عنوان بخشی از اشتراک EA Play در دسترس هستند. ماه گذشته EA شروع به آزمایش چند نفره آنلاین در FIFA 22 کرد. اما در حال حاضر فقط به نسخه‌های PS5، Xbox Series X/S و Stadia بازی محدود شده است. به این معنی که بازیکنان Xbox One، PS4 و PC در بخش چندنفره آنلاین فعلا کنار گذاشته شده‌اند.

ورود FIFA 22 روی گیم پس و EA Play از 23 ژوئن

ماه فوریه Xfire ادعا کرد که FIFA 23 برای اولین بار در تاریخ مجموعه شامل Cross-Play خواهد بود. طبق گزارش‌ها، FIFA 23 علاوه بر مسابقات جام جهانی فوتبال مردان شامل جام جهانی فوتبال زنان نبز می‌شود.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
preloader