skip to Main Content
ارتقا به ریمستر Last of Us 2

دارندگان نسخه قدیمی Last of Us 2 می‌توانند با ۱۰ دلار به نسخه PS5 ارتقا دهند

به نظر می‌رسد برخی از بازیکنان نمی‌دانستند می‌توانند نسخه قدیمی Last of Us 2 خود را به نسخه جدید بازی Last of Us 2 برای PS5 تنها با پرداخت مابه التفاوت ۱۰ دلاری ارتقا دهند. در نتیجه به تازگی اعلام شد که سونی به دارندگان نسخه قدیمی دیجیتال The Last of Us 2 که نسخه PS5 بازی را با قیمت کامل خریده‌اند، ما به التفات پول آنها را بازپرداخت می‌کند.

با در نظر گرفتن این موضوع، ادعا می‌شود که سونی به بازیکنانی که بازی The Last of Us Part 2 Remastered را خریداری کرده‌اند، اگر قبلاً نسخه دیجیتال PS4 The Last of Us Part 2 را داشته باشند، به‌طور خودکار بازپرداخت پول را آغاز کرده است. همچنین اعلام کرده که دارندگان دیسک های PS4 باید آنها را با درایو دیسک در PS5 خود قرار دهند تا نسخه دیجیتال را دانلود و پخش کنند.

ارتقا به ریمستر  Last of Us 2

در پیامی که به بازیکنان ارسال شده است، آمده است: “«” به‌عنوان مالک نسخه دیجیتال PS4 بازی The Last of Us Part II، ارتقای دیجیتالی نسخه دیجیتال PS5 با قیمتی بسیار تخفیف‌دار در روز عرضه در تاریخ ۱۹/۱/۲۴ در دسترس خواهد بود. ما نمی‌خواهیم این فرصت را از دست بدهید. بنابراین، به عنوان نشانه حسن نیت، مبلغ خرید شما را برای پیش‌سفارش نسخه PS5 بازی The Last of Us Part II Remastered بازپرداخت کرده‌ایم تا بتوانید آن را مجددا از طریق ارتقاء دیجیتال خریداری کنید.”

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back To Top
preloader