skip to Main Content
بازی‌های پلی استیشن پلاس جولای 2022

بازی‌های PlayStation Plus Essential ماه جولای ۲۰۲۲ افشا شدند

بازی‌های پلن پایه پلی استیشن پلاس برای ماه جولای ۲۰۲۲ افشا شدند و CRASH BANDICOOT 4 و MAN OF MEDAN از جمله بازی های رایگان ماه آینده خواهند بود. Billbil-kun کاربر Dealabs که از سپتامبر ۲۰۲۱ تقریباً هر ماه به طور دقیق اقدامات PS Plus را فاش می‌کند، عناوین جدیدی را که ادعا می‌کنند در ماه جولای به این سرویس می‌آیند، فاش کرده است.

طبق گزارش‌ها، دسته جدید بازی‌ها شامل Crash Bandicoot 4 و Man of Medan یعنی اولین بازی در مجموعه The Dark Pictures می‌شود. همچنین با توجه به گزارش billbil-kun، بازی سوم Arcadegeddon خواهد بود. این سه بازی از ۵ جولای تا ۲ آگوست به شرح زیر در دسترس خواند بود:

  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS5/PS4)
  • The Dark Pictures: Man of Medan (PS4)
  • Arcadegeddon (PS5/PS4)
بازی‌های پلی استیشن پلاس جولای 2022

خرید PS Plus Essential جدید مانند همان سرویس اشتراک پایه PS Plus قدیمی است. یعنی بازیکنان هر ماه به حدود ۳ بازی «رایگان» دسترسی دارند. بازیکنان تا زمانی که اشتراک دارند می‌توانند از این بازی‌ها استفاده کنند. حتی در صورتی که به کتابخانه خودشان اضافه کرده باشند، بعد از دوره ماهانه بازی، باز هم دسترسی خواهند داشت. اما پس از پایان اشتراک آنها، دیگر نمی توانند این بازی ها را بازی کنند تا زمانی که دوباره اشتراک تهیه کنند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
preloader