skip to Main Content
آپدیت PS5 برای HDMI 1440

آپدیت جدید سیستم PS5 و پشتیبانی از خروجی HDMI 1440

سونی اینتراکتیو اینترتینمنت جزئیات آخرین تست‌های نسخه بتای نرم افزاری سیستم پلی استیشن ۵ را اعلام کرده است که دو ویژگی مهم برای گیمرها دارد. ویژگی اول، ارائه پشتیبانی از خروجی ویدیوی ۱۴۴۰p HDMI برای بازیکنان دارای مانیتور و تلویزیون است. به آنها این امکان را می‌دهد که هنگام پخش عناوین پشتیبانی شده، تنظیمات بصری بیشتری را انتخاب کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید اضافه شدن پوشه‌های Gamelists است. این فولدرها برای ساده‌تر کردن سازماندهی بازی‌ها طراحی شده‌اند.

نسخه بتا همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد که قبل از نهایی کردن انتخاب تنظیمات دلخواه خود، صدای سه بعدی و صدای استریو را در همان صفحه مقایسه کنند. ویژگی‌های اجتماعی جدید اضافه ده اند. کاربران می‌توانند از بقیه گروه درخواست کنند که Share Screen را برای تماشای بازی‌شان بزنند. همچنین اعلان‌هایی که به بازیکنان می‌گوید آیا بازی یکی دیگر از اعضای گروه قابل پیوستن است یا خیر! و بازیکنان می توانند مستقیماً از طریق این اعلان‌ها به بازی دوستشان بپیوندند.

در قسمت «Your Collection» در «Game Library»، بازیکنان اکنون می‌توانند «Create Gamelist» را انتخاب کنند. آنها می توانند تا ۱۵ لیست نامگذاری شده را با ۱۰۰ بازی در هر لیست، از جمله عناوین دیسک، دیجیتال و استریم ایجاد کنند. همچنین در کارت Game Base، بازیکنان می توانند برچسب ها و پیام های صوتی را به گروه های خود ارسال کنند.

آپدیت PS5 برای HDMI 1440

هیداکی نیشینو، معاون ارشد تجربه پلتفرم SIE، در یک پست بلاگ پلی استیشن گفت ” هدف این است که این به‌روزرسانی‌ها را تا اواخر سال ۲۰۲۲ برای بازیکنان در سراسر جهان ارائه کنیم. ” ( خرید PS5 )

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top