skip to Main Content
حضور یوونتوس در FIFA 23

حضور یوونتوس در FIFA 23 بعد از سه سال غیبت!

طبق اعلام الکتورنیک آرتز تیم یوونتوس برای اولین بار بعد از سال ۲۰۱۹ به فرنچایز فیفا بازمی گردد. همچنین یک تریلر باشکوه برای حضور این تیم در FIFA 23 پخش شد. این تیم در مجموعه‌های فوتبال EA حضور دائمی داشت تا اینکه در جولای ۲۰۱۹ تأیید شد که با کونامی به عنوان یک باشگاه انحصاری در eFootball PES 2020 قرارداد بسته است. در نتیجه دیگر یوونتوس در FIFA 20، FIFA 21 یا FIFA 22 حضور نداشت.

با این حال، EA اکنون تأیید کرده است که یوونتوس در ماه سپتامبر با FIFA 23 به سری بازی های فیفا باز خواهد گشت. همچنین آن را “یک همکاری چند ساله انحصاری” نامیده است. این به معنای بازگشت نام، کیت و لوگوی یوونتوس و همچنین زمین خانگی باشگاه و استادیوم آلیانز است. بازیکن سابق کلودیو مارکیزیو به عنوان قهرمان FUT به بازی اضافه خواهد شد و دوشان ولاهوویچ بازیکن فعلی این تیم، سفیر این بازی خواهد بود.

دیوید جکسون، معاون برند EA Sports برای فیفا گفت: “ما هیجان زده هستیم که تعهد مجدد و عمیق خود را به فوتبال ایتالیا از طریق این همکاری انحصاری با یوونتوس بیشتر کنیم.” همچنین افزود : این باشگاه فوق‌العاده برای ما و هواداران ما بسیار مهم است. این اتفاق EA SPORTS را قادر می‌سازد تا به ارائه معتبرترین و جامع‌ترین تجربه‌های تعاملی فوتبال ممکن در FIFA 23 و فراتر از آن ادامه دهد.” ( بازی FIFA 23 برای PS4 )

حضور یوونتوس در FIFA 23

گمان می‌رود که حالا ممکن است حتی شاهد خداحافظی یوونتوس با کونامی باشیم. هنوز مشخص نیست که این قرارداد چه معنایی برای شراکت یوونتوس و سری eFootball خواهد داشت.

همانطور که می‌دانید FIFA 23 آخرین بازی EA fh نام فیفا خواهد بود. در ماه مه، EA اعلام کرد که با معرفی سری EA Sports FC عصر جدیدی را در جولای ۲۰۲۳ آغاز خواهد کرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
preloader