skip to Main Content
حالت Career Mode فیفا 23

EA جزئیات جدیدی از FIFA 23 و حالت Career Mode آن ارائه کرد

وبلاگ رسمی FIFA 23 Pitch Notes مقاله‌ای با عنوان Deep Dive منتشر کرده است که در آن تمام ویژگی‌های جدید در Career Mode توضیح داده شده است. این حالت تعدادی از مسابقات و لیگ‌ها از جمله لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، کوپا لیبرتادورس، لیگ برتر، بوندسلیگا و لالیگا سانتاندر را پوشش می‌دهد. ویژگی‌های جدید عبارتند از

Playable Highlights که به بازیکنان اجازه می‌دهد کنترل لحظات کلیدی هر بازی را در دست بگیرند بدون ایکه بازی را کامل بازی کنند. کالکشن سینمایی Dynamic Moments که لحظات کلیدی دوران حرفه‌ای را شامل می‌شود. همچنین یک سیستم player career personality جدید وجود دارد. به کاربران این امکان را می دهد که شخصیت و رفتارهای بازیکن خود را بر اساس اقدامات انجام شده در داخل و خارج از زمین شخصی سازی کنند.

فیفا ۲۳ همچنین برای اولین بار به بازیکنان اجازه می دهد تا به عنوان برخی از مشهورترین مربیان فوتبال بازی کنند. بازیکنان می توانند مربیانی مانند یورگن کلوپ، پپ گواردیولا، آنتونیو کونته، توماس توخل، پاتریک ویرا و استیون جرارد استفاده کنند. بخش Career Mode جدید یک طراحی منوی جدید و اصلاح شده را نیز ارائه می دهد. اصلاحی که تجربه بصری بهتر و دسترسی سریعتر به قسمت‌های محبوب را ایجاد می‌کند. یک موتور ارزیابی ارتقا یافته شخصیت شما را تجزیه و تحلیل می‌کند. با توجه به اتفاقات پس از مسابقه و اقدامات خارج از زمین مانند نحوه خرج کردن و سرمایه گذاری‌های شما!

حالت Career Mode فیفا 23

EA به تازگی اعلام کرده است که FIFA 23 در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ برای PS5، Xbox Series X/S، PC، Stadia، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. نسخه FIFA 23 Legacy Edition هم در همان تاریخ برای سوییچ منتشر می‌شود. که هیچ یک از ویژگی‌ها یا حالت‌های گیم‌پلی جدید موجود در نسخه‌های دیگر بازی را ارائه نخواهد کرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
preloader