skip to Main Content
نسخه بتا Modern Warfare 2

رونمایی از حالت چند نفره و تاریخ انتشار نسخه بتا Modern Warfare 2

نسخه بتای Call of Duty: Modern Warfare 2 تا چند روز دیگر آغاز می‌شود و بازیکنان پلی استیشن شانس تجربه نسخه بتا و حالت چندنفره را دارند. نسخه اصلی بازی در ۲۸ اکتبر منتشر می شود. اما دسترسی بتا برای کاربران پلی استیشن که به اندازه کافی خوش شانس هستند و کد بتا دریافت می کنند، این آخر هفته آغاز می شود.

همچنین یک تریلر جدید حالت چند نفره Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 و برخی از مکانیک‌های جدید، حالت سوم شخص و… را نشان می‌دهد. این تریلر که در جریان رویداد COD Next Showcase فاش شد، نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند بالای وسایل نقلیه بایستند. همچنین تجهیزات جدید و ابزار دیگر را به کار بگیرند. این تریلر همچنین یک حالت سوم شخص جدید را نشان می دهد. شاهد فیزیک جدید آب نیز هستیم. اکنون به بازیکنان این امکان را می دهد که در نقشه های دارای آب غواصی کنند، شنا کنند و از دید دشمنان پنهان شوند. مکانیک های حرکتی نیز به روز شده اند و قابلیت های جدید مانتلینگ، غواصی و سایر قابلیت های حرکتی به بازی اضافه شده است.

 نسخه بتا Modern Warfare 2

بازیکنانی که می‌خواهند در نسخه بتای Modern Warfare 2 شرکت کنند، می‌توانند این کار را با پیش‌سفارش بازی یا به‌صورت دیجیتالی از طریق فروشگاه پلی‌استیشن و Xbox Marketplace یا رایانه شخصی و آمازون انجام دهند. طبق گفته اکتیویژن، نسخه بتا دارای یک “تجربه قدرتمند چند نفره فراتر از تجربه Core 6v6” خواهد بود. همچنین نقشه ها و حالت های مختلفی را ارائه می دهد. بازیکنان می توانند تعدادی جوایز درون بازی به دست آورند که در بازی اصلی در هنگام عرضه در دسترسشان خواهد بود.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
preloader