skip to Main Content
آینده سری Assassin’s Creed

یوبیسافت از سورپرایزهایی برای آینده سری Assassin’s Creed خبر می‌دهد!

یوبی‌سافت گفته است که قصد دارد در اواخر سال جاری یعنی ماه سپتامبر سورپرازهایی در مورد آینده سری Assassin’s Creed افشا کند. همچنین یک ماد جدید الهام گرفته از ROGUE-LITE نیز در تابستان امسال به ASSASSIN’S CREED VALHALLA می آید. آلیس ترت، توسعه‌دهنده انجمن این فرنچایز، روز سه‌شنبه در جریان پخش زنده پانزدهمین سالگردش گفت: “در سپتامبر امسال به ما بپیوندید تا آینده Assassin’s Creed را طی یک رویداد بسیار ویژه معرفی کنیم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا به شما نشان دهیم چه چیزی در راه است.”

همچنین در حالی که به طور رسمی اعلام نشده است. ادعا شده است که یوبی سافت قصد دارد یک نسخه بازی Assassin’s Creed با مقیاس کوچکتر در ژانر مخفی کاری را در سال جاری یا در سال ۲۰۲۳ منتشر کند. به این معنی که یک RPG بزرگ جهان باز نخواهد بود. بلومبرگ در فوریه گزارش داد: ” این عنوان با نام رمز Rift و با بازی شخصیت Basim در Assassin’s Creed Valhalla ابتدا به عنوان یک نسخه بسط برای جدیدترین سری جدید برنامه ریزی شده بود. اما سپس به یک بازی مستقل تبدیل شد.” ( بازی Assassin’s Creed Valhalla برای PS4 )

 آینده سری Assassin’s Creed

طبق گزارشات، Assassin’s Creed Rift قبل از Assassin’s Creed Infinity که به طور رسمی معرفی شده است، منتشر خواهد شد. اینفینیتی همکاری بین Ubisoft Quebec (Odyssey) و Ubisoft Montreal (Origins و Valhalla) است. ادعا شده است که Assassin’s Creed Infinity یک بازی آنلاین عظیم خواهد بود. بازی در چندین دوره تاریخی اتفاق می افتد. همچنین قرار است در طول زمان به عنوان یک سرویس زنده تکامل یابد.

گذشته از همه اینها نسخه واقعیت مجازی این فرنچایز هم با عنوان NEXUS در دست ساخت است که می‌تواند آن سورپرایز عظیم باشد. باید منتظر ماند و دید این سورپرایز بزرگ در مورد نسخه‌های در دست ساخت است یا رازهای جذاب دیگری در خود دارد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
preloader