skip to Main Content
بازی‌های آینده سری Assassin’s Creed 

بازی‌های بعدی و آینده سری Assassin’s Creed چه خواهد بود!

یوبی سافت نقشه راه آینده بازی Assassin’s Creed شامل Mirage، یک بازی در ژاپن فئودال، دو عنوان موبایل و یک بازی چند نفره مستقل را فاش کرده است. یوبی‌سافت در رویدادی که این هفته در پاریس برگزار شد، بازی‌های آینده این فرنچایز محبوب را معرفی کرد. ابتدا به معرفی رسمی و کامل عنوان بعدی این بازی یعنی Mirage پرداخت. سپس دو بازی پرچم‌دار بعدی AC که پس از Mirage در سال آینده، با کد Red و Hexe، عرضه خواهند شد. این دو عنوان به عنوان بخشی از INFINITY GAME HUB منتشر خواهند شد. و شاهد عناوین فرعی و اولین بازی رسمی موبایل اسسینز کرید خواهیم بود.

بازی های بعدی اسسینز کرید معرفی شده در Ubisoft forward 2022

اکنون به معرفی این عناوین رونمایی شده و اطلاعات فاش شده از آنها می‌پردازیم

Assassin’s Creed Mirage : بازگشت به اصالت

Mirage قرار است در سال ۲۰۲۳ با توسعه توسط Ubisoft Bordeaux، منتشر شود. این بازی به عنوان “ادای احترام ویژه به اولین Assassin’s Creed” توصیف می شود. همانطور که انتظار می رفت، بازی در بغداد قرن نهم و در اوج دوران طلایی خود اتفاق می افتد. بازیکنان کنترل بسیم بن اسحاق را خواهند داشت، که در جستجوی پاسخ به پنهانی ها در الموت می پیوندد.

ASSASSIN’S CREED CODENAME RED: جهشی بزرگ رو به جلو

ASSASSIN'S CREED CODENAME RED: جهشی بزرگ رو به جلو

این عنوان پرچمدار بعدی است که واقعاً بزرگ و شبیه به والهالا است و در ژاپن فئودال اتفاق می افتد. این شروع همان چیزی است که یوبی سافت آن را دوره سوم در سری Assassin’s Creed می نامد. بعید به نظر می رسد زمان عرضه این بازی ۲۰۲۴ باشد. ما فکر می کنیم که در کمترین زمان ممکن سال ۲۰۲۵ خواهد بود. فانتزی کامل شینوبی را در عنوان RPG جهان باز آینده که در دوره فئودال ژاپن تنظیم شده است تجربه خواهید کرد. بازی قرار است برای نسل نهم آماده شود.

ASSASSIN’S CREED INVICTUS: نسخه مولتی پلیر

این یک بازی چند نفره مستقل است و توسط متخصصان چند نفره برگرفته از استعدادهای تیم های For Honor و Rainbow Six Siege ساخته می‌شود. رئیس فرنچایز می‌گوید: “می‌خواهم به طرفدارانمان اطمینان دهم که ما به بازی‌های تک‌نفره‌مان متعهد هستیم. اما این یک راه برای ورود به دنیاهای مختلف گیم است. از دانشی که در بازی‌هایی مانند For Honor و Rainbow Six داشته‌ایم استفاده می‌کنیم تا تجربه‌ای سرگرم‌کننده داشته باشیم.”

ASSASSIN’S CREED CODENAME JADE: نسخه موبایلی

Assassin’s Creed Codename JADE به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی AAA RPG برای پلتفرم های تلفن همراه توصیف می شود که در چین باستان اتفاق می افتد. بازیکنان می توانند شخصیت های خود را بسازند و داستان اولین Assassins در چین را کشف کنند. بازی رایگان خواهد بود. این اولین بازی رسمی موبایل اسسینز کرید است که قطعا مورد توجه طرفداران این فرنچایز قرار خواهد گرفت.

ASSASSIN’S CREED CODENAME HEXE: جادوگری

این عنوان توسط Ubisoft Montreal و کارگردان خلاق Far Cry 2 و Watch Dogs: Legion، Clint Hocking ساخته شده است. جزئیات ناچیز هستند، اما به وضوح یک نسخه ترسناک است و به نظر می رسد اولین نمونه از این فرنچایز در ژانر کمی متفاوت باشد.

ASSASSIN'S CREED CODENAME HEXE: جادوگری

UNTITLED NETFLIX ASSASSIN’S CREED: نسخه موبایل بدون نام برای نتفلیکس

این یکی از سه بازی موبایلی است که یوبی‌سافت برای نتفلیکس می‌سازد و هنوز حتی اسم رمزی هم ندارد. به نظر می رسد به احتمال زیاد این موضوع با سریال لایو اکشن Assassin’s Creed مرتبط است که در نتفلیکس در حال توسعه است.

ASSASSIN’S CREED INFINITY: مرکز دسترسی به تمام فرنچایز

یوبی سافت این سرویس را به عنوان مرکز همه چیزهای مرتبط با Assassin’s Creed و مرکزی که از طریق آن به بازی هایی مانند Red، Hexe و Invictus دسترسی خواهید داشت، معرفی کرده است. Stéphane Boudon، مدیر ارشد محتوای Assassin’s Creed Mirage می‌گوید: “برای پانزدهمین سالگرد این فرنچایز، ما می‌خواستیم چیزی خاص به بازیکنان و جامعه خود ارائه دهیم.”

شما چقدر طرفدار این سری بازی هستید؟ آیا از هجوم اینهمه عناوین جدید خوشحالید؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
preloader