skip to Main Content
Fortnite در سیستم Xbox Cloud Gaming رایگان شد

Fortnite در سیستم Xbox Cloud Gaming رایگان شد

طبق اعلام مایکروسافت Fortnite اکنون می‌تواند به صورت رایگان در Xbox Cloud Gaming بدون نیاز به اشتراک استریم شود. این بازی به اولین عنوان رایگان برای بازی در Xbox Cloudسیستم ابری ایکس باکس کلود تبدیل شده است. بازیکنان می‌توانند بدون نیاز به اشتراک Xbox Gold یا Xbox Game Pass، بازی را روی تلفن، تبلت یا رایانه شخصی استریم کنند.

این یعنی دارندگان پلتفرم‌های IOS و Android و PC از این به بعد می‌توانند یان بازی را روی دستگاه های خود داشته باشند. این بازی که در سال ۲۰۲۰ یک بار روی استور گوشی ها عرضه شد اما پس از مشکلات حقوقی برداشته شده بود. اکنون مجدد در دسترس طرفدارانش قرار خواهد گرفت. مسلماً قابل توجه ترین عنصر این خبر این است که به بازیکنان راهی برای بازی Fortnite در دستگاه های iOS می دهد. Epic و Apple از آگوست ۲۰۲۰ سر این بازی درگیر ماجراهای حقوقی هستند. اما این یک راه ورود جدید برای فورتنایت به اپل خواهد بود.

همچنین این خبر یک شادی دیگر برای طرفداران استیم دک خواهد داشت. Epic Games تصمیم به عدم سازگاری Fortnite با Steam Deck گرفته بود. اعلام کرده بود که تا پشتیبانی سیستم ضد تقلب توسط این کنسول، اجازه اجرای بازی را روی آن نخواهد داد. اما از آنجایی که می‌توانید بازی‌های Xbox Cloud را روی Steam Deck اجرا کنید، اکنون می‌توانید Fortnite را نیز روی آن بازی کنید. برخلاف اکثر بازی‌های دیگر در کتابخانه ابری ایکس‌باکس، Fortnite برای پخش نیازی به اشتراک Game Pass ندارد. شما فقط به یک حساب کاربری اولیه مایکروسافت نیاز دارید.

Fortnite در سیستم Xbox Cloud Gaming رایگان شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top
preloader