skip to Main Content
قیمت حافظه جانبی سیگیت مخصوص ایکس باکس

سیگیت قیمت حافظه جانبی مخصوص ایکس باکس را کاهش داد

سیگیت قیمت کارت‌های حافظه جانبی که مخصوص افزایش فضای ذخیره‌سازی Xbox Series X/S بود را در ایالات متحده کاهش داده است. کارت‌های ۵۱۲ گیگابایتی، ۱ ترابایتی و ۲ ترابایتی در ایالات متحده تخفیف خوردند. اما قیمت‌های بریتانیا ظاهراً هنوز تعدیل نشده است.

روز جمعه، حساب توییتر ایکس‌باکس، بازیکنان را از کاهش قیمت‌ها مطلع کرد، که در حال حاضر به نظر می‌رسد فقط در ایالات متحده پخش می‌شود. در سال ۲۰۲۰ کارت توسعه حافظه ایکس باکس سری اس ۱ ترابایتی Seagate با قیمت ۲۱۹.۹۹ دلار / ۲۱۹.۹۹ پوند عرضه شد. در اواخر سال ۲۰۲۱ یک کارت ۵۱۲ گیگابایتی (۱۳۹.۹۹ دلار) و یک کارت ۲ ترابایتی (۳۹۹.۹۹ دلار) به آن ملحق شد.

اما اکنون این قیمت ها به شرح زیر تنظیم شده است:

  • ۵۱۲ گیگابایت: ۸۹.۹۹ دلار (از ۱۳۹.۹۹ دلار)
  • ۱ ترابایت: ۱۴۹.۹۹ دلار (از ۲۱۹.۹۹ دلار)
  • ۲ ترابایت: ۲۷۹.۹۹ دلار (از ۳۹۹.۹۹ دلار)

کارت های توسعه حافظه جانبی سیگیت تنها راه برای افزایش فضای ذخیره سازی کنسول برای بازی های بومی سری X/S باقی مانده است.

قیمت حافظه جانبی سیگیت مخصوص ایکس باکس

ایکس‌باکس وان و بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس سازگار با نسخه‌های قبلی را می‌توان روی یک درایو USB خارجی ذخیره کرد، اما نمی‌توانند بازی‌های سری X/S را اجرا کنند زیرا سرعت خواندن/نوشتن آن‌ها بسیار کمتر از SSD داخلی کنسول است. حرکت سیگیت برای کاهش قیمت‌ها ممکن است به زودی مقدمه ورود گزینه‌های ذخیره‌سازی جایگزین باشد.

ماه گذشته، هم یک کارت حافظه وسترن دیجیتال جدید ۱ ترابایتی برای Xbox Series X/S به صورت آنلاین در Best Buy ظاهر شد که ظاهراً زودتر از موعد مقرر بود زیرا بعدا از لیست محصولات حذف شد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
preloader